KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14222076
nr 1422 2076
Marcel Genay
(f. 1929)
Blandteknik, Marcel Genay (f. 1929), Stockholm, 1976,50x64, yttermått inklusive ram: 64x78 cm. Signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:07:05
23/9 13:30:31
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm